נוסף לעגלה עד כה

משלוחים משלוח חינם לנקודת איסוף
בהזמנה מעל ₪249
לפרטים נוספים לחצו כאן
בית הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

אנחנו מכירים אותך.
חרשת כבר את כל הארץ בטיולים ולנעליים שלך יש קילומטרז' שלא מבייש מונית. ישנת כבר באוהלים, בשק"שים ועל מזרון פלציב מכוסה בשמיכת פיקה על חוף הים.
התיק שלך, הוא שלך ורק שלך. כל מה שנכנס אליו נבחר בקפידה, לכל פריט קטן יש את התא הקבוע שלו ואוי ואבוי אם מישהו ישחק לך באורך של הרצועות.
חשוב לך שהציוד שלך יהיה איכותי מאלף ועד תו, שאף ריצ'רץ' לא יתקע ואף חוט לא ייפרם. שהציוד יהיה הכי נח לשימוש שאפשר, ואם אפשר, אז גם שלא יכביד על הגב. 
זה עושה לך את זה למצוא את הציוד הכי חדשני ומתקדם שיש בשוק, לגלות את הדבר הבא, לפני כולם.
וכמה שכיף לך בשטח, זה הבית השני שלך, או שאולי אפילו הראשון… אנחנו מכירים אותך, כי גם אנחנו בדיוק כאלה. 


גם אצלנו הכל התחיל בכוס קפה, שבורה. הפק"ל המאולתר עם הקייס של הסנדלים שלא הגן עליה כמו שצריך, והידית של הפינג'אן אף פעם לא נכנסה אליו בצורה נוחה, ולמה אי אפשר שהגזייה תיכנס לתוך הפינג'אן? במהלך השנים הפק"לים שלנו עברו הרבה ורסיות, אבל וואלה, אף פעם לא היינו באמת מרוצים ממה שיש לשוק להציע. כי אם הכוס קפה הקטנה הזאת חייבת להיות מושלמת אז גם הפק"ל חייב להיות מושלם, ואם הפק"ל המושלם לא קיים, אז אנחנו נכין אותו. אז התחלנו להכין. להזמין מוצרים ממפעלים בכל העולם, להרכיב, לארוז, לנסות ושוב לנסות.

כל פק"ל וכל מוצר שלנו עבר בדיקות בשטח, בטיולים ובמילואים, בחום ובקור, עד שהגענו לפק"ל איכותי שעומד בסטנדרט הגבוה שלנו. אבל  גם זה לא פתר לנו את כל הבעיות. כי פק"ל שדוחפים לתרמיל בטיול עם החבר'ה לא תמיד מתאים לווסט במילואים או לטיול אופניים. ומה קורה כשיוצאים לטיול גי'פים עם הילדים? למה להסתפק בפק"ל קטן וקל כשלא צריך לסחוב את המשקל ואפשר להתפנק?
ככה מצאנו את עצמנו עם פק"לים בגדלים שונים, עם ראש גז בסיסי ועם ראש אלפיני, עם כוסות מנירוסטה וכוסות זכוכית, עם פינג'אן קלאסי ועם קומקום.
לכל טיול יש את הקפה שלו, את הפק"ל שלו, את הדרך שלו. 


עכשיו גם אתם יכולים לבחור את מה שמתאים לכם. את הפק"ל המוכן שמתאים לכם, את הציוד שחסר לכם ויסגור לכם את הפינה, את הקפה שאתם אוהבים. אצלנו בפינג'אן, אתם בוחרים את הדרך שלכם.

 

פינג'אן, בדרך שלך

about
whatsapp צ'אט עם נציג